telefon Infolinka
850 211 121

Pracovný úraz

Pokiaľ sa Vám stal úraz pri výkone Vášho zamestnania, požiadajte nás o bezplatnú analýzu. Pamätajte, že aj v tomto prípade Vám tiež prináleží odškodnenie. Ak ste už nejaké odškodnenie dostali, skontrolujeme, či byli vyplatené všetky Vaše nároky.

Ako získať 100% odškodnenie.

Zadzwoń

Zavolajte nám
alebo vyplňte formulár.

strzałka góra
bezpłatna wycena

Bezplatne si overte,
či máte nárok za škodu
na zdraví.

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

Dokumentácia.

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

Zaslanie
do poisťovne.

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

Rozhodnutie
poisťovne.

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Zostałem ranny w wypadku

Utrpel som škodu na zdraví

Boli ste zranení pri dopravnej nehode vinou iného vodiča? Bez ohľadu na to, či ste boli chodec, cyklista, alebo vodič/ spolujazdec vo vozidle. aj vtedy, ak vinník ušiel z miesta nehody a nebol zistený. Zabezpečíme všetky znalecké posudky, zanalyzujeme všetky Vaše nároky a následne ich pre Vás získame.

Rodzina

Moji blízki utrpeli škodu na zdraví

Pokiaľ ste v dôsledku dopravnej nehody stratili niekoho blízkeho, môžete získať odškodnenie, tzv. nemajetkovú ujmu. Pokiaľ sa vplyvom tragickej nehody zmenila tiež Vaša životná situácia, máte právo požadovať primeranú náhradu. Máte blízku osobu po nehode, v kóme alebo vo vegetatívnom stave? Toto ťažké zranenie bráni každodennému životu a potrebujete pomoc trvalej špecializovanej starostlivosti? Pomôžeme Vám!

Wypadek

Majetková škoda

Mali ste dopravnú nehodu vinou iného vodiča? Uplynuli od tejto udalosti menej než 2 roky? Skontrolujeme, či Vám bola škoda na majetku vyplatená správne a v plnej výške. Skontrolujeme prácu poisťovateľov!

>