telefon Infolinka po-pia 8:00 - 16:00
0948 910 839

Iná škoda iná poistná udalosť

Ak ste sa stali Vy alebo Vaši blízki účastníkmi dopravnej nehody, ak vinník ušiel a je neznámy, ozvite sa nám! Radi s Vami každý prípad individuálne skonzultujeme, urobíme právny rozbor a vysvetlíme, ako Vám môžeme pomôcť.

Dopravná nehoda je veľmi nepríjemnou záležitosťou, na ktorú nik z nás nechce ani len pomyslieť. Stali ste sa aj vy účastníkom dopravnej nehody a neviete aké odškodnenie Vám prináleží? Radi s Vami každý prípad individuálne skonzultujeme, urobíme právny rozbor a vysvetlíme, ako Vám môžeme pomôcť.

Na aké odškodnenie máte nárok?  Okrem fyzickej ujmy alebo poškodenia vozidla pri dopravnej nehode môže dôjsť aj k iným majetkovým škodám.  Medzi ďalšie finančné škody, ktoré môže účastník dopravnej nehody utrpieť patria napríklad aj strata hotovosti, šperkov či iných cenností. Účastníkom dopravnej nehody je častokrát aj samotný chodec, kedy môže dôjsť k poškodeniu oblečenia, okuliarov alebo iných vecí.  Nárok môže vzniknúť taktiež aj pri strate zárobku, kedy je možné požadovať jeho náhradu. V prípade straty očakávaného prínosu (výnosu) vzniká taktiež nárok na ušlý zisk.

Čo budete pri vybavovaní inej škodovej udalosti potrebovať? Pri riešení týchto nepríjemných situácií je obzvlášť dôležité byť pripravený. Odkladajte si preto všetky potrebné a dôležité dokumenty a nenechajte nič na náhodu.

Cez 5 000 spokojných klientov hovorí za všetko. Obráťte sa na nás a našich odborníkov, ktorí sú Vám kedykoľvek k dispozícii. Kontaktujte nás, právna analýza je zdarma. Osloviť nás môžete prostredníctvom formulára pre online odškodnenie.

Požiadať o nezáväznú pomoc s odškodnením udalosti

Ako získať 100% odškodnenie.

Zadzwoń

Zavolajte nám
alebo vyplňte
online odškodnenie.

strzałka góra
bezpłatna wycena

Bezplatne si overte,
či máte nárok za škodu
na zdraví.

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

Skompletizujeme
dokumentáciu.

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

Komunikujeme za vás
s poisťovňami.

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

Dohliadneme
na vyplatenie
celého odškodnenia.

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Zostałem ranny w wypadku

Utrpel som škodu na zdraví

Boli ste zranení pri dopravnej nehode vinou iného vodiča? Bez ohľadu na to, či ste boli chodec, cyklista, alebo vodič/ spolujazdec vo vozidle. aj vtedy, ak vinník ušiel z miesta nehody a nebol zistený. Zabezpečíme všetky znalecké posudky, zanalyzujeme všetky Vaše nároky a následne ich pre Vás získame.

Rodzina

Moji blízki utrpeli škodu na zdraví

Pokiaľ ste v dôsledku dopravnej nehody stratili niekoho blízkeho, môžete získať odškodnenie, tzv. nemajetkovú ujmu. Pokiaľ sa vplyvom tragickej nehody zmenila tiež Vaša životná situácia, máte právo požadovať primeranú náhradu. Máte blízku osobu po nehode, v kóme alebo vo vegetatívnom stave? Toto ťažké zranenie bráni každodennému životu a potrebujete pomoc trvalej špecializovanej starostlivosti? Pomôžeme Vám!

Wypadek

Majetková škoda

Mali ste dopravnú nehodu vinou iného vodiča? Uplynuli od tejto udalosti menej než 2 roky? Skontrolujeme, či Vám bola škoda na majetku vyplatená správne a v plnej výške. Skontrolujeme prácu poisťovateľov!