telefon Infolinka po-pia 8:00 - 16:00
0948 910 839

Poškodené vozidlo – odškodnenie škody na majetku

Mali ste dopravnú nehodu vinou iného vodiča? Uplynuli od tejto udalosti menej než 2 roky? Skontrolujeme, či Vám bola škoda na majetku vyplatená správne a v plnej výške.

Dopravná nehoda je stresujúcou situáciou, ktorú nechce zažiť nik z nás. Bohužiaľ, častým nerešpektovaním a nedodržiavaním pravidiel cestnej premávky dochádza k mnohým dopravným nehodám, ktoré majú za následok nielen psychické či fyzické ujmy na zdraví, ale častokrát aj nevyčísliteľné škody na vozidle.  Mali ste dopravnú nehodu vinou iného vodiča? Uplynuli od tejto udalosti menej než 2 roky? Skontrolujeme, či Vám bola škoda na majetku vyplatená správne a v plnej výške.

Na aké odškodnenie máte nárok? Za poškodenie druhého vozidla je v prvom rade zodpovedný vinník dopravnej nehody, ktorého zákonnou povinnosťou je mať uzatvorené povinné zmluvné poistenie (PZP). Možnosti na preplatenie škody na vozidle zahŕňajú preplatenie škody z PZP, preplatenie škody z havarijného poistenia (ak je uzavreté) a preplatenie z garančného fondu Slovenskej kancelárie poisťovateľov, v prípade, ak vinník nemá uzavreté PZP. Zistite, na aké odškodnenie máte  nárok, či už ide o poistné plnenie pri totálnej škode, opravu vozidla, odškodnenie čelného skla, odťah vozidla alebo poskytnutie náhradného vozidla ako kompenzácie za škodu.  Neváhajte a obráťte sa na našich odborníkov, ktorí Vám pomôžu uplatniť nároky, ktoré Vám prináležia.

Čo budete potrebovať pre vybavenie odškodnenia škody na vozidle? Pre úspešné vybavenie odškodnenia  je nutné mať všetky dôležité dokumenty a záznamy týkajúce sa nehody, preto si ich všetky dôkladne uchovajte.

Nikdy nezabúdajte na svoje nároky a neváhajte sa ich domáhať! Premlčacia doba pre náhradu škody je dva roky, preto je nevyhnutné uplatniť si náhradu škody včas. Obráťte sa preto na odborníkov. Kontaktujte nás, právna analýza je zdarma. Osloviť nás môžete prostredníctvom formulára pre online odškodnenie.

Požiadať o nezáväznú pomoc s odškodnením majetku

Ako získať 100% odškodnenie.

Zadzwoń

Zavolajte nám
alebo vyplňte
online odškodnenie.

strzałka góra
bezpłatna wycena

Bezplatne si overte,
či máte nárok za škodu
na zdraví.

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

Skompletizujeme
dokumentáciu.

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

Komunikujeme za vás
s poisťovňami.

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

Dohliadneme
na vyplatenie
celého odškodnenia.

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Zostałem ranny w wypadku

Utrpel som škodu na zdraví

Boli ste zranení pri dopravnej nehode vinou iného vodiča? Bez ohľadu na to, či ste boli chodec, cyklista, alebo vodič/ spolujazdec vo vozidle. aj vtedy, ak vinník ušiel z miesta nehody a nebol zistený. Zabezpečíme všetky znalecké posudky, zanalyzujeme všetky Vaše nároky a následne ich pre Vás získame.

Rodzina

Moji blízki utrpeli škodu na zdraví

Pokiaľ ste v dôsledku dopravnej nehody stratili niekoho blízkeho, môžete získať odškodnenie, tzv. nemajetkovú ujmu. Pokiaľ sa vplyvom tragickej nehody zmenila tiež Vaša životná situácia, máte právo požadovať primeranú náhradu. Máte blízku osobu po nehode, v kóme alebo vo vegetatívnom stave? Toto ťažké zranenie bráni každodennému životu a potrebujete pomoc trvalej špecializovanej starostlivosti? Pomôžeme Vám!

Wypadek

Majetková škoda

Mali ste dopravnú nehodu vinou iného vodiča? Uplynuli od tejto udalosti menej než 2 roky? Skontrolujeme, či Vám bola škoda na majetku vyplatená správne a v plnej výške. Skontrolujeme prácu poisťovateľov!