telefon Infolinka po-pia 8:00 - 16:00
0948 910 839

Ťažké následky po úraze (nemajetková ujma)

Utrpel niekto z vašich blízkych ťažké zranenie pri dopravnej nehode? Je jeho stav natoľko vážny, že bráni každodennému životu alebo dokonca vyžaduje pomoc trvalej špecializovanej starostlivosti? Ponúkame pobyt v modernom rehabilitačnom centre PCRF Votum v Krakove. Zároveň pomôžeme nájsť vhodnú starostlivosť aj na území Českej republiky a Slovenska. Pomôžeme vám získať v tejto neľahkej životnej situácii odškodnenie a náhrady, ktoré ju môže aspoň čiastočne uľahčiť.

Na aké odškodnenie máte nárok? Odškodnenie ťažkého zranenia pri dopravnej nehode zahŕňa odškodnenie za bolesť, ktorú ste prežili (bolestné), trvalé následky po nehode, náhradu účelných nákladov spojených s liečením a dalšiu majetkovú aj nemajetkovú ujmu. Okrem toho môžu byť náhrady vyplácané aj ostatným členom rodiny. Ide napríklad o náhradu pri strate príjmu alebo náklady za dopravu do nemocnice.

Čo budete potrebovať pre vybavenie odškodnenia trvalých následkov po nehode? Dôležité je mať uschované všetky záznamy o nehode, lekárske správy a ďalšie dokumenty týkajúce sa nehody. To všetko vám pomôže k úspešnému vybaveniu a získaniu odškodnenie.

Pomôžeme vám získať náležité odškodnenie trvalých následkov v dôsledku vážnej nehody. Kontaktujte nás, právna analýza je zdarma. Osloviť nás môžete prostredníctvom formulára pre online odškodnenie.

Požiadať o nezáväznú pomoc s odškodnením úrazu

Ako získať 100% odškodnenie.

Zadzwoń

Zavolajte nám
alebo vyplňte
online odškodnenie.

strzałka góra
bezpłatna wycena

Bezplatne si overte,
či máte nárok za škodu
na zdraví.

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

Skompletizujeme
dokumentáciu.

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

Komunikujeme za vás
s poisťovňami.

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

Dohliadneme
na vyplatenie
celého odškodnenia.

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Zostałem ranny w wypadku

Utrpel som škodu na zdraví

Boli ste zranení pri dopravnej nehode vinou iného vodiča? Bez ohľadu na to, či ste boli chodec, cyklista, alebo vodič/ spolujazdec vo vozidle. aj vtedy, ak vinník ušiel z miesta nehody a nebol zistený. Zabezpečíme všetky znalecké posudky, zanalyzujeme všetky Vaše nároky a následne ich pre Vás získame.

Rodzina

Moji blízki utrpeli škodu na zdraví

Pokiaľ ste v dôsledku dopravnej nehody stratili niekoho blízkeho, môžete získať odškodnenie, tzv. nemajetkovú ujmu. Pokiaľ sa vplyvom tragickej nehody zmenila tiež Vaša životná situácia, máte právo požadovať primeranú náhradu. Máte blízku osobu po nehode, v kóme alebo vo vegetatívnom stave? Toto ťažké zranenie bráni každodennému životu a potrebujete pomoc trvalej špecializovanej starostlivosti? Pomôžeme Vám!

Wypadek

Majetková škoda

Mali ste dopravnú nehodu vinou iného vodiča? Uplynuli od tejto udalosti menej než 2 roky? Skontrolujeme, či Vám bola škoda na majetku vyplatená správne a v plnej výške. Skontrolujeme prácu poisťovateľov!