telefon Infolinka po-pia 8:00 - 16:00
0948 910 839

Odškodnenie tragických nehôd

Prišli ste počas dopravnej nehody o blízku osobu a okrem tejto obrovskej straty musíte riešiť zmenu svojej životnej a finančnej situácie? Zo zákona máte nárok na odškodnenie, ktoré vám môže aspoň z finančného hľadiska pomôcť vyrovnať sa so stratou. S celým procesom žiadosti a vybavenia odškodnenia vám pomôžu naši špecialisti.

Na aké odškodnenie máte nárok? Odškodnenie pri úmrtí partnera alebo inej blízkej osoby pri dopravnej nehode spravidla zahŕňa výživné, náklady spojené s pohrebom a tiež odškodnenie prežitých duševných útrap. Zorientovať sa v celej problematike odškodnenia po tragickej dopravnej nehode pomôže aj náš článok Ako sa počíta výška odškodnenia po dopravnej nehode?

Čo budete pri vybavovaní odškodnenia pri tragickej nehode potrebovať? Aby ste zvýšili šance k získaniu presne takého odškodnenia na aké máte nárok, je nutné mať všetky dôležité dokumenty a záznamy týkajúce sa nehody,  preto si ich všetky dôkladne uchovajte.

Aj keď vieme, že stratu milovanej osoby nič nenahradí, chceme vám pomôcť aspoň s finančnou stránkou veci. Kontaktujte nás a nechajte si poradiť s vybavením odškodnenia pri tragickej nehode. Osloviť nás môžete prostredníctvom formulára pre online odškodnenie. Právna analýza je zdarma.

Požiadať o nezáväznú pomoc s odškodnením tragické nehody

Ako získať 100% odškodnenie.

Zadzwoń

Zavolajte nám
alebo vyplňte
online odškodnenie.

strzałka góra
bezpłatna wycena

Bezplatne si overte,
či máte nárok za škodu
na zdraví.

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

Skompletizujeme
dokumentáciu.

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

Komunikujeme za vás
s poisťovňami.

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

Dohliadneme
na vyplatenie
celého odškodnenia.

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Zostałem ranny w wypadku

Utrpel som škodu na zdraví

Boli ste zranení pri dopravnej nehode vinou iného vodiča? Bez ohľadu na to, či ste boli chodec, cyklista, alebo vodič/ spolujazdec vo vozidle. aj vtedy, ak vinník ušiel z miesta nehody a nebol zistený. Zabezpečíme všetky znalecké posudky, zanalyzujeme všetky Vaše nároky a následne ich pre Vás získame.

Rodzina

Moji blízki utrpeli škodu na zdraví

Pokiaľ ste v dôsledku dopravnej nehody stratili niekoho blízkeho, môžete získať odškodnenie, tzv. nemajetkovú ujmu. Pokiaľ sa vplyvom tragickej nehody zmenila tiež Vaša životná situácia, máte právo požadovať primeranú náhradu. Máte blízku osobu po nehode, v kóme alebo vo vegetatívnom stave? Toto ťažké zranenie bráni každodennému životu a potrebujete pomoc trvalej špecializovanej starostlivosti? Pomôžeme Vám!

Wypadek

Majetková škoda

Mali ste dopravnú nehodu vinou iného vodiča? Uplynuli od tejto udalosti menej než 2 roky? Skontrolujeme, či Vám bola škoda na majetku vyplatená správne a v plnej výške. Skontrolujeme prácu poisťovateľov!