telefon Infolinka po-pia 8:00 - 16:00
0948 910 839

Pracovný úraz

Zranili ste sa počas výkonu povolania? Či už k nehode došlo v sklade, kancelárií alebo na stavbe, za každý pracovný úraz máte nárok žiadať odškodnenie. Získať také odškodnenie, aké vám prináleží, nie je vždy jednoduché. My vám však so všetkým pomôžeme, spracujeme vaše nároky a následne ich pre vás aj získame.

Na aké odškodnenie máte nárok? Základ väčšinou tvorí tzv. bolestné, jeho výška sa odvíja od povahy zranenia podľa bolestných bodov. Tým ale nároky ani zďaleka nemusia končiť. Ďalej býva vyplácaná náhrada za sťaženie spoločenského uplatnenia, straty na zárobku, účelne vynaložených nákladov alebo vecná škoda. Výška odškodnenia sa líši od prípadu k prípadu.

Čo budete pri vybavovaní odškodnenia pri pracovnom úraze potrebovať? Pre úspešné vybavenie je zásadné disponovať všetkými dôležitými záznamami o nehode. Rovnako si tiež pripravte všetky lekárske správy a ďalšie dokumenty, ktoré s nehodou súvisia. Podrobnejšie všetko vysvetľujeme v článku Čo je pracovný úraz a ako pri ňom postupovať?

Nechajte si s vybavením odškodného pri pracovnom úraze poradiť od odborníkov. Kontaktujte nás, právna analýza je zdarma. Osloviť nás môžete prostredníctvom formulára pre online odškodnenie. Aj vám pomôžeme získať náhradu škody a náležité odškodnenie.

Požiadať o nezáväznú pomoc s odškodnením pracovného úrazu

Ako získať 100% odškodnenie.

Zadzwoń

Zavolajte nám
alebo vyplňte
online odškodnenie.

strzałka góra
bezpłatna wycena

Bezplatne si overte,
či máte nárok za škodu
na zdraví.

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

Skompletizujeme
dokumentáciu.

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

Komunikujeme za vás
s poisťovňami.

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

Dohliadneme
na vyplatenie
celého odškodnenia.

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Zostałem ranny w wypadku

Utrpel som škodu na zdraví

Boli ste zranení pri dopravnej nehode vinou iného vodiča? Bez ohľadu na to, či ste boli chodec, cyklista, alebo vodič/ spolujazdec vo vozidle. aj vtedy, ak vinník ušiel z miesta nehody a nebol zistený. Zabezpečíme všetky znalecké posudky, zanalyzujeme všetky Vaše nároky a následne ich pre Vás získame.

Rodzina

Moji blízki utrpeli škodu na zdraví

Pokiaľ ste v dôsledku dopravnej nehody stratili niekoho blízkeho, môžete získať odškodnenie, tzv. nemajetkovú ujmu. Pokiaľ sa vplyvom tragickej nehody zmenila tiež Vaša životná situácia, máte právo požadovať primeranú náhradu. Máte blízku osobu po nehode, v kóme alebo vo vegetatívnom stave? Toto ťažké zranenie bráni každodennému životu a potrebujete pomoc trvalej špecializovanej starostlivosti? Pomôžeme Vám!

Wypadek

Majetková škoda

Mali ste dopravnú nehodu vinou iného vodiča? Uplynuli od tejto udalosti menej než 2 roky? Skontrolujeme, či Vám bola škoda na majetku vyplatená správne a v plnej výške. Skontrolujeme prácu poisťovateľov!