telefon Infolinka po-pia 8:00 - 16:00
0948 910 839

Referencie

Pekný deň, pani riaditeľka,

v týchto dnešných pochmúrnych časoch poteší každá dobrá správa. Dnes ma potešila vaša, ktorá nám dáva možnosť dobrej zahraničnej dovolenky a aj k pestrejšiemu užívaniu života. Veľká vďaka patrí celému kolektívu, ďakujem aj pani Hamorníkovej a pánu doktorovi Baranovi.

Ja som sa vystrábil z môjho úrazu a opäť môžem naplno žiť. Je to v prvom rade zásluha doktorov, ale aj vaša a v neposlednom rade aj moja tvrdá nátura – to je podľa mojej manželky.
Aj naďalej vám fandím a prajem veľa ďalších dobrých skutkov.

Váš
Andrej S., Piešťany

Pre pani Ivonu: “Ďakujem za ochotu, trpezlivosť a ľudský prístup s akým riešite náš prípad. Veľmi si to cením . S úctou Osvaldová

Chcem sa týmto osobitne poďakovať pani Milade za jej prístup, ľudský aj profesionálny, viac ako 100% spokojnosť, odporúčam sa na Votum obrátiť.

Chcel by som vám ako organizácií a hlavne Vaším pracovníkom poďakovať za úspešnú 5 ročnú spoluprácu pri mojom zastupovaní vo vymáhaní odškodnenia za úraz. Počas celej vyše 5 ročnej spolupráce vždy som u nich našiel pomoc a podporu. Teraz, keď už som obdržal finančnú kompenzáciu som spokojný a Vašu kvalifikovanú pomoc budem doporučovať aj ľuďom v svojom okolí. Pani Boroňovej ozaj okrem osobného poďakovania patrí aj riadna kytička kvetov, ale aj ďalším, právnikom a pod. Ešte raz vďaka, Váš dlžník Jano Kubinda. Síce invalid, ale už aj ako poďakovanie som teraz bol na púti v Palestíne

Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o moju pozitívnu skúsenosť s organizáciou Votum. S manželom bývame na Orave, moji rodičia žijú pri Nitre. Je to rok od uplynutia autonehody, ktorá sa stala rodičom 29.6. 2014. … Maminka mesiac ležala na ARO. Jednoducho to bolo desivé. Z Oravy sme prišli na čas bývať do rodičovského domu, pričom sme veľa času strávili v nemocnici. V tejto situácii ma nezaujímalo takmer nič, iba či maminka bude žiť, ocko chodiť a či sa dostane z post-traumatickej depresie. Asi po desiatich dňoch som prebrala rodičom poštu. Bol tam aj list od pani Danky D. z Votum. Myslela som si, že to je nejaká maminkina kamarátka, tak som sa s ňou skontaktovala. Upozornila ma, že do 15 dní od nehody sme povinní nahlásiť poisťovni poistnú udalosť. Nahlásila som to o päť dvanásť. Pani Danka z org. Votum sa nám venovala aj naďalej. Nakoľko mám tri malé deti a rodičov boli ťažko zranení a imobilní, pani Danka všetku administratívu zariadila „sama“. Bolo by pre mňa náročné zhromaždiť výpovede a hodnotenia veľkého počtu ošetrujúcich lekárov a veľa iného. Naozaj organizácia Votum nám ušetrila veľa energie, času, ktorý sme mohli stráviť s rodičmi. A v neposlednom rade nám pomohla aj po finančnej stránke. Chcela by som v mojom mene aj v mene mojich rodičov poďakovať celej org. Votum za všetko, čo pre nás urobili, veľmi si to ceníme a „ďakujeme“. Katarína

Srdečne Vás pozdravujem a chcem poďakovať za všetko čo ste pre mňa urobili.Ďakujem aj paní Monike ktorá ma mala na starosti. Prajem Vám veľa pracovných aj osobných úspechov. S pozdravom Emília K.

Srdečne Vás pozdravujem a chcem poďakovať za všetko čo ste pre mňa urobili.Ďakujem aj paní Monike ktorá ma mala na starosti. Prajem Vám veľa pracovných aj osobných úspechov. S pozdravom Emília K.

Dobrý den, chci se podělit o svou zkušenost se společností VOTUM-CO, při dopravní nehodě mi zemřel velmi blízký člen rodiny (syn),ne vlastní vinnou, na radu zbytku rodiny jsem svolila, aby nás zastupoval právník, sdělil nám, že nárok na odškodnění mají jen někteří pozůstalí,protože se v těchto věcech nevyznáme souhlasili jsme. V průběhu vyřizování mi známá doporučila, aby vše ještě pro jistotu zkonzultovala s paní z Votumu se kterou měla sama dobrou zkušenost, byla moc milá a vysvětlila mi, že na odškodnění mají nárok i ostatní členové rodiny, nevěřila jsem, ale paní mě přesvědčila, že ať to zkusíme, pokud nic nevyřídí nic platit nebudeme. Tak jsme to zkusili, nejen, že vyřídili odškodnění pro ostatní členy rodiny, které právník odmítl zastupovat, ale vyřídili vše za kratší dobu (právník až půl roku po Votumu) a i vyšší odškodnění než právník,ještě nám pomohli i doodškodnit to co právník nedotáhl do konce. Syna mi to nevrátí, ale pomůžete to jeho dětem, aby mohly v budoucnu třeba studovat. Tímto bych chtěla poděkovat společnosti Votum za výborné vyřízení našich záležitostí, za lidský přístup, ochotu a snahu pomoci. PS: také děkuji dceři, že mi pomohla napsat toto poděkování. p. Marie.

Dear Mr. Vircik, many thanks for your excellent services, I received your letter today. Yours Kindly, Thomas R.

Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za všetko čo ste pre nás urobili. S úctou a vďakou Ivo O.

Dobry den.Chcem Vám a Vasej spolocnosti Votum a.s. podakovat za pomoc a pracu ,ktoru ste vykonali mojej vybavovani nahradu skodu pre autonehodu,ktora sa stala v roku 2012.Ako Vasa klientka,som Vam velmi vdacna,Nech Vas i vsetkych zamestnancov pán zivy Boh nech pozehna.Ste naozaj super tym,super spolocnost,prajem Vam do buducnosti vela, vela dalsich uspechov,este viacej klientov,aby ste obdrzali dalej svoje prve miesto v nasej republike.Vsetkym mojim znamim budem aj nadalej Vasu spolocnost Votum Odskodny Centrum,a.s.odporucat.Chcela by som tiez podakovat za pracu,regionalnej riaditelke menovanej Zaneta Hamorniková za professionalnu pracu,a taktiez pani Zuzanej Horvathovej.Dufam ze tychto ludi Vas spolocnost odmeni za ich vykonanu pracu,zasluzia si to,a myslim si ze preto ste na prvej miesto v nasej republike,lebo mate takychto zodpovedneho a cestnych pracovnikov.Este raz Vam dakujem Vasa verná klientka Silvia O.,okres:Rimavska Sobota.