Vstup pre spolupracovníkov

Referencie

Naša úspešnosť pri zastupovaní poškodených klientov je základom Vašej dôvery. Z množstva reakcií odškodnených klientov pre Vás vyberáme – v autentickej podobe – niektoré (kvôli ochrane súkromia i osobných údajov neuvádzame osobné údaje klientov):

NA POŽIADANIE VÁM PREDSTAVÍME I ĎALŠIE REFERENCIE ODŠKODNENÝCH KLIENTOV.
Rekordne sme v 1 prípade získali poškodenému viac ako 882 tis. €.
Viacerí klienti nám poskytli súhlas na telefonické referencie – kontaktujte spolupracovníka VOTUM.

07.9.2016

Chcem Vám veľmi pekne poďakovať za všetko čo ste pre nás urobili. S úctou a vďakou Ivo O.

31.5.2016

Dear Mr. Vircik, many thanks for your excellent services, I received your letter today. Yours Kindly, Thomas R.

28.4.2016

Dobrý den, chci se podělit o svou zkušenost se společností VOTUM-CO, při dopravní nehodě mi zemřel velmi blízký člen rodiny (syn),ne vlastní vinnou, na radu zbytku rodiny jsem svolila, aby nás zastupoval právník, sdělil nám, že nárok na odškodnění mají jen někteří pozůstalí,protože se v těchto věcech nevyznáme souhlasili jsme. V průběhu vyřizování mi známá doporučila, aby vše ještě pro jistotu zkonzultovala s paní z Votumu se kterou měla sama dobrou zkušenost, byla moc milá a vysvětlila mi, že na odškodnění mají nárok i ostatní členové rodiny, nevěřila jsem, ale paní mě přesvědčila, že ať to zkusíme, pokud nic nevyřídí nic platit nebudeme. Tak jsme to zkusili, nejen, že vyřídili odškodnění pro ostatní členy rodiny, které právník odmítl zastupovat, ale vyřídili vše za kratší dobu (právník až půl roku po Votumu) a i vyšší odškodnění než právník,ještě nám pomohli i doodškodnit to co právník nedotáhl do konce. Syna mi to nevrátí, ale pomůžete to jeho dětem, aby mohly v budoucnu třeba studovat. Tímto bych chtěla poděkovat společnosti Votum za výborné vyřízení našich záležitostí, za lidský přístup, ochotu a snahu pomoci. PS: také děkuji dceři, že mi pomohla napsat toto poděkování. p. Marie.

11.3.2016

Srdečne Vás pozdravujem a chcem poďakovať za všetko čo ste pre mňa urobili.Ďakujem aj paní Monike ktorá ma mala na starosti. Prajem Vám veľa pracovných aj osobných úspechov. S pozdravom Emília K.

25.11.2015

Dobry den.Chcem Vám a Vasej spolocnosti Votum a.s. podakovat za pomoc a pracu ,ktoru ste vykonali mojej vybavovani nahradu skodu pre autonehodu,ktora sa stala v roku 2012.Ako Vasa klientka,som Vam velmi vdacna,Nech Vas i vsetkych zamestnancov pán zivy Boh nech pozehna.Ste naozaj super tym,super spolocnost,prajem Vam do buducnosti vela, vela dalsich uspechov,este viacej klientov,aby ste obdrzali dalej svoje prve miesto v nasej republike.Vsetkym mojim znamim budem aj nadalej Vasu spolocnost Votum Odskodny Centrum,a.s.odporucat.Chcela by som tiez podakovat za pracu,regionalnej riaditelke menovanej Zaneta Hamorniková za professionalnu pracu,a taktiez pani Zuzanej Horvathovej.Dufam ze tychto ludi Vas spolocnost odmeni za ich vykonanu pracu,zasluzia si to,a myslim si ze preto ste na prvej miesto v nasej republike,lebo mate takychto zodpovedneho a cestnych pracovnikov.Este raz Vam dakujem Vasa verná klientka Silvia O.,okres:Rimavska Sobota.

23.8.2015

Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o moju pozitívnu skúsenosť s organizáciou Votum. S manželom bývame na Orave, moji rodičia žijú pri Nitre. Je to rok od uplynutia autonehody, ktorá sa stala rodičom 29.6. 2014.  … Maminka mesiac ležala na ARO. Jednoducho to bolo desivé. Z Oravy sme prišli na čas bývať do rodičovského domu, pričom sme veľa času strávili v nemocnici. V tejto situácii ma nezaujímalo takmer nič, iba či maminka bude žiť, ocko chodiť a či sa dostane z post-traumatickej depresie. Asi po desiatich dňoch som prebrala rodičom poštu. Bol tam aj list od pani Danky D. z Votum. Myslela som si, že to je nejaká maminkina kamarátka, tak som sa s ňou skontaktovala. Upozornila ma, že do 15 dní od nehody sme povinní nahlásiť poisťovni poistnú udalosť. Nahlásila som to o päť dvanásť. Pani Danka z org. Votum sa nám venovala aj naďalej. Nakoľko mám tri malé deti a rodičov boli ťažko zranení a imobilní, pani Danka všetku administratívu zariadila „sama“. Bolo by pre mňa náročné zhromaždiť výpovede a hodnotenia veľkého počtu ošetrujúcich lekárov a veľa iného. Naozaj organizácia Votum nám ušetrila veľa energie, času, ktorý sme mohli stráviť s rodičmi. A v neposlednom rade nám pomohla aj po finančnej stránke. Chcela by som v mojom mene aj v mene mojich rodičov poďakovať celej org. Votum za všetko, čo pre nás urobili, veľmi si to ceníme a „ďakujeme“. Katarína

18.6.2015

18.5.2015

Dobrý den Všem do VOTUM Centrum Odškodnění, a.s., tímto Vám Všem a paní Daně Drasnarové, která se velmi dobře a pečlivě starala o případ mé maminky (Milada B., nehoda z r. 2013 v Jičíně – pachatel maminku jedoucí na motorce srazil, neposkytl pomoc a z nehody ujel.). Chci poděkovat za zdárné dokončení a odškodnění. Ještě jednou děkuji a přeji Vám Všem hodně zdraví a štěstí. S přáním hezkého dne.

2.4.2015

Dobrý deň prajem, chceli by sme sa Vám veľmi pekne poďakovať za vybavenie odškodného pre nášho syna Martina K., ktoré nám bolo ešte pred sviatkami zaslané na účet. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a ostávame s pozdravom. Anna, Jozef a Martin K., Sabinov.

10.2.2015

Dobrý deň. Chcel by som sa Vám veľmi pekne poďakovať za príjemnú spoluprácu, čo sa týka môjho odškodnenia za úraz. Som človek, ktorý nie je príliš dôverčivý, čo sa týka oslovenia pre podobnú spoluprácu. No bol som milo prekvapený ako s Vašou spoločnosťou všetko hladko prebiehalo. V prvom rade by som chcel vyzdvihnúť veľmi profesionálnu a veľmi milú spoluprácu s Vašim obchodným zástupcom pánom Balejkom. Ak budete zamestnávať takýchto ľudí, určite nebudete mať núdzu o klientov. Bol som s ním veľmi spokojný a ak postretne podobný osud aj mojich známych, vrelo doporučím Vaše služby do jeho rúk. Tak ešte raz srdečná vďaka za všetko. S pozdravom Váš bývalý klient Peter S.

12.11.2014

Dobrý deň. Touto cestou by som Vám chcel poďakovať všetkým spolupracovníkom Vašej spoločnosti za pomoc a celkovo za cely priebeh vymáhania škody spôsobenej na zdraví mojej manželky pri autonehode, čo bolo v roku 2012. Veľmi som Vám vďačný a ste ozaj profesionálna spoločnosť čo sa týka vymáhania odškodného po dopravnej nehode. Samozrejme, že ja osobne jedine len Vašu spoločnosť budem v budúcnosti odporúčať všetkým mojim známym, pretože taká seriózna a profesionálna spoločnosť neexistuje v nasej republike ako je Votum Odskodny Centrum,a.s., kde všetci pracovníci profesionálne pracujú na tom, aby ich klient dostal až do plnej výšky odškodného po dopravnej nehode. Ste naozaj SUPER. Ešte raz Vám ďakujem i v mene mojej manželky, prajem Vám do budúcnosti veľa veľa úspechov, s úctou pán Norbert O.

- – - – -
16.9.2014

Piešťanský týždeň, č. 38 (16.9.2014)
Dcére dopichanej matky museli amputovať nohu
Šokujúca dráma, ktorú zažili obyvatelia azylového domu v Piešťanoch, pripravila pätnásťročnú Sabrinu Biháriovú o nohu. Po tom, čo si ju 28–ročný Róbert B. z Maduníc v nedeľu 7. septembra vyčkal pred kovovou bránou sociálneho zariadenia a surovo do nej vrazil autom, museli jej nohu minulý štvrtok amputovať.
„Keby radšej mne odrezali obidve nohy,“ nariekala Sabrinina matka Amália Biháriová, ktorá si dcéru bránila vlastným telom tak, že ju útočník dobodal vidlami a zlomil jej pritom ruku. „Boli sme za dcérkou v nemocnici, prebrala sa z narkózy a chúďa, usmievala sa,“ žialila jej matka. O tom, či si v tom okamihu dievčina uvedomovala, že jej lekári museli nakoniec nohu vziať, možno len polemizovať. „Povedali mi, že zatiaľ je v poriadku a zdá sa, že sa zotaví. Nohu jej odrezali pod kolenom. Aspoň v tom vidím útechu, koleno je totiž dôležité,“ dodala A. Biháriová. Zronená matka počas nášho stretnutia práve sedela v automobile so šoférom, ktorý vypisoval akési tlačivá. „Naša spoločnosť, ktorá sa zameriava na pomoc osobám poškodeným na zdraví pri dopravných nehodách a úrazoch, sa rozhodla pomôcť dievčine pri vyplácaní doživotnej renty zo zákonnej poistky auta, ktorým vodič narazil do brány azylového domu,“ uviedol odborný poradca Vladimír Balejka. „Sabrina má veľkú nádej, že bude nielen normálne chodiť, ale dokonca aj tancovať. Podobný prípad mám vo svojom okolí. Mladá žena prišla o nohu, dali jej takú protézu, s ktorou som ju videl tancovať na oslave. Musela si síce dávať pozor na šmyknutie, ale kto ju nepoznal, ani nevedel, že má protézu dolnej končatiny,“ poznamenal poradca. Plačúcu matku týmito slovami upokojil. Nebol jediný, kto jej v týchto dňoch pomáha. A nielen jej. Dozvedeli sme sa, že po útoku poskytovali prvú pomoc omdletej dcére dvaja klienti Účelového zariadenia Domum. Primátor Piešťan Remo Cicutto obom minulý piatok poďakoval. Za ich pohotovosť a nezištnú pomoc im mesto odsúhlasilo príspevok vo výške, ktorá im zabezpečí ubytovanie v účelovom zariadení do konca tohto roku. Hlava mesta odovzdala osobný dar matke dievčiny, no bližšie podrobnosti si neželala zverejniť. Peniaze jej majú pomôcť pri cestovaní za chorou dcérou do Detskej fakultnej nemocnice v Bratislave, kde ju už dvakrát operovali. Ak by ktokoľvek chcel pomôcť, môže tak urobiť cez sponzorstvo azylovému domu. „Vyšetrovateľ obvinil 28-ročného Róberta B. zo zločinu ublíženia na zdraví a spracoval podnet na jeho väzobného stíhanie,“ uviedla krajská hovorkyňa polície Mária Linkešová. Muž je podozrivý z toho, že autom úmyselne narazil do maloletej a spôsobil jej závažné zranenie nohy. Zároveň je obvinený aj z napadnutia jej 56-ročnej matky. „Tejto žene spôsobil útokom s vidlami zranenia ruky. Policajti muža krátko po incidente zadržali a umiestnili do cely policajného zaistenia,“ dodala M. Linkešová. Obvinenému hrozí za jeho konanie trest odňatia slobody na 5 až 12 rokov. (vd), foto: autor

25.4.2014

Milé dámy, chceme sa Vám veľmi pekne poďakovať za odškodnenie a celkovo za celý priebeh vymáhania škody spôsobenej na zdraví pri autonehode. Veľmi sme Vám povďační za Vaše služby a samozrejme budeme Vás doporučovať známym, pretože vieme, že bez Vašej pomoci, by sme to tak ako Vy nevedeli vybaviť. Prajeme Vám aj do ďalšej Vašej práci aby sa Vám darilo a aby ste mohli pomôcť ostatným ľuďom ako nám. S úctou Švedlárovci

27.2.2014

Sent: Thursday, February 27, 2014 7:21 PM
Subject: dakujem
“Dobrý podvečer, veľmi pekne ďakujem za peniaze na účte, viem, že je to Vaša zásluha, raz sa Vám budem revanšovať, pretože v živote som nekomunikoval, resp. nestretol takých dobrých – ľudských ľudí. Ešte raz Vám srdečne ďakujem. So srdečným pozdravom p. G.

7.10.2013

Zdravim pani Gajdosikova.
Minuly tyzden mi prisiel list od Vas kde ma informujete o vycisleni skod za opravu motorky. Veľmi pekne dakujem. Som maximalne spokojny, presne tolko boli aj realne náklady. Touto cestou chcem Vam aj celemu vasmu teamu podakovat, osobitne panovi Labathovi a pani Tomanovej, za vsetko co ste pre mna urobili a este urobíte. Ste ako slovenska Erin Brokowiczova. Vcera som videl film kde erin zvadzala boj s megakorporaciami, co poistovne rozhodne sú.
Este raz velmi pekne ďakujem,
Roman Ch.

 

02. 02. 2013

Dobrý den,
chtěla bych Vám poděkovat za vyřízení události po Markově nehodě. Opravdu jsem se nesetkala již dlouho s takovou ochotou. Nebýt Vás tak by Marek nic nedostal. Každý nás zrazoval ať do toho s vaší organizací nejdem (hlavně policie) dnes už vím proč a proto vás budu všude doporučovat. My jsme obyčejní lidé a nikdo by nám nic nedal ani neporadil, nebýt Vás. Marek byl velice šťastný, protože po nehodě se cítil špatně z toho jak mu nikdo nevěřil (policie), dodnes má problém s přechodem přes silnici a i na kole v provozu. VOTUM je slušná a proto ještě jednou mockrát děkuji. Zdenka S. (babička).

26. 01. 2013

Hudobný pozdrav spolupracovníčkam VOTUM adresovala spokojná klienta p. Jana R. cez vysielanie Rádia REGINA:

http://213.215.116.181:8001/reginabb/2013-01-26/842-Ranajky_s_Radiom_Regina-06-00.mp3 (minutáž: 23:20)

 13. 1. 2013

10. 12. 2012

15.11.2012
Chcela by som sa poďakovať všetkým pracovníkom spoločnosti VOTUM, ktorí sa podieľali, pracovali a pracujú na mojom prípade, čo sa týka dopravnej nehody, obzvlášť pani Márii Luckej, za veľký kus vykonanej práce a za všetko, čo ste pre nás urobili, za to vám patrí veľké ĎAKUJEM, ktoré sa ani nedá vyjadriť slovami.
S pozdravom
Jana B.


3.7.2012:

 

 

 

22.6.2012:

Váž spol. VOTUM, Váž. p. Lengyelova,
ďakujem Vám za vaše služby (odškodné za bolestné), ktoré mi v budúcnosti umožnia ďalšie liečenie a existenciu vôbec.  Zároveň ďakujem aj p. Pappovej a p. Lackovi za ich ústretovosť.
Prajem krásny deň
Š.

 

29.5.2012


20.4.2012:

Pekný deň,
ďakujem Vám za Vašu ochotu. Ani neviem, ako sa Vám odvďačím, takej milej a príjemnej pani Katke.

 

15.4.2012

 

 

7.12.2011

Srdecna vdaka za odskodne celemu vasmu timu Votum co., za vasu mravenciu pracu. S celou rodinou vam zelame prijemne a pokojne Vianoce a vela dalsich uspechov v Novom roku.
Miro C.

26.11.2011

Vaz. pani Pappová a VSETCI zo spolocnosti VOTUM, ktorí ste mi pomohli v tazkej zivotnej situacii.
Velke DAKUJEM, ze ste sa prostrednictvom p. Lacka a p. Jascura objavili, ked som bola vo velmi zlom zdravotnom a hlavne psychickom stave. Im zaroven dakujem, ze mi ochotne poradili, ked som to potrebovala.
Krasny den
Eva S.

25.11.2011

Dobrý deň!
Ďakujem Vám veľmi pekne za vymáhanie môjho a matkinho nároku  na bolestné, ušlú mzdu a liečebné náklady  po dopravnej nehode. Veľmi ste nám pomohli.

S pozdravom
Ing. Agnesa M. a Helena M.

 

25.10.2011

 

28.6.2011

Vážená pani Pappová,   
z VOTUMu som dostal odškodnenie za bolestné…. Chcem Vám úprimne poďakovať za vybavenie a snahu pomáhať.
Prinášate ľuďom radosť – a radosť v srdci je výborným liekom.
Ešte raz Vám ďakujem a vašej a.s. VOTUM želám úspešný rozvoj.         

Stanislav M.

3.3.2011

Dobrý deň,
rád by som vám poďakoval za vybavenie môjho prípadu. Bez vás by som určite nedostal žiadne finančné odškodnenie. Takže ešte raz ďakujem a prajem veľa pracovných úspechov.

Michal V.

29.11.2010

Vážená pani Tomová,
veľmi pekne Vám ďakujem za profesionálne odvedenú prácu a pomoc, ktorú ste mi poskytli v prípade môjho odškodnenia.
Prajem Vám veľa úspechov v práci aj v osobnom živote.
S pozdravom
Alena B.

8.11.2010

Vážená pani Boroňová,
touto cestou, by som sa chcela poďakovať celej Vašej spoločnosti za všetko, čo ste ohľadom mojej záležitosti – dopravnej nehody zo dňa 11.10.2007, urobili. Prajem veľa pracovných úspechov a veľa spokojných klientov.
S pozdravom
Helena V.

4.10.2010

Ďakujem krásne, že si tieto nároky môžem uplatniť v perfektnej firme, ktorú mi brat likvidátor doporučil, vďaka ktorej aspon čiastočne budem odškodnená, i keď tieto zlomeniny spôsobené autonehodou mi zanechali následky a budem s nimi musiet žiť.
Ešte raz srdečná vďaka, s úctou
Iveta P. ….. 


Mnoho ďalších príbehov si môžete prečítať tu: referencie-podakovania