telefon Infolinka po-pia 8:00 - 16:00
0948 910 839

Odskodnenie po dopravnej nehode

Boli ste zranený pri dopravnej nehode vinou iného vodiča? Bez ohľadu na to, či ste chodec, cyklista, vodič alebo spolujazdec vo vozidle, mali by ste získať náležité odškodnenie. Odškodnenie vám prináleží aj vtedy, ak vinník z miesta nehody ušiel a nebol zistený. V prípade potreby spolupracujeme s najlepšími znalcami z odboru diaľničnej dopravy. Vaše podklady im odovzdáme k detailnej analýze. Zaistíme akékoľvek znalecké posudky, spracujeme všetky vaše nároky a následne ich pre vás zaobstaráme.

Na aké odškodnenie máte nárok? Základom je tzv. bolestné, ktoré sa určuje podľa zranení na základe tabuliek. Nárok však môžete mať aj na ušlú mzdu, liečebné náklady, sťaženie spoločenského uplatnenia, stratu zárobku po skončení pracovnej neschopnosti, bezplatne poskytovanú prácu a prípadnú ďalšiu nemajetkovú ujmu. Každá nehoda a každý prípad je iný, a od toho sa následne odvíja podoba a výška odškodnenia.

Čo budete pri vybavovaní odškodnenia ujmy na zdraví po dopravnej nehode potrebovať? Ak máte k dispozícii dokumenty a záznam o nehode, lekárske správy a ďalšie dokumenty, pripravte si ich. Sú dôležité pre úspešné vybavenie kompenzácie.

Cez 5 000 spokojných klientov hovorí za všetko. Pomôžeme vám získať vašu náhradu škody a náležité odškodnenie po dopravnej nehode. Kontaktujte nás, právna analýza je zdarma. Osloviť nás môžete prostredníctvom nášho formulára pre online odškodnenie.

Požiadať o nezáväznú pomoc s odškodnením nehody

Ako získať 100% odškodnenie.

Zadzwoń

Zavolajte nám
alebo vyplňte
online odškodnenie.

strzałka góra
bezpłatna wycena

Bezplatne si overte,
či máte nárok za škodu
na zdraví.

strzałka góra
Kompletowanie dokumentacji

Skompletizujeme
dokumentáciu.

strzałka góra
Zgłoszenie roszczeń do zakładu >ubezpieczeń

Komunikujeme za vás
s poisťovňami.

strzałka góra
Decyzja zakładu ubezpieczeń

Dohliadneme
na vyplatenie
celého odškodnenia.

VZNIKLA VÁM JINÁ ŠKODA? UJISTĚTE SE, ŽE VÁM NENÁLEŽÍ DALŠÍ ODŠKODNĚNÍ.

Zostałem ranny w wypadku

Utrpel som škodu na zdraví

Boli ste zranení pri dopravnej nehode vinou iného vodiča? Bez ohľadu na to, či ste boli chodec, cyklista, alebo vodič/ spolujazdec vo vozidle. aj vtedy, ak vinník ušiel z miesta nehody a nebol zistený. Zabezpečíme všetky znalecké posudky, zanalyzujeme všetky Vaše nároky a následne ich pre Vás získame.

Rodzina

Moji blízki utrpeli škodu na zdraví

Pokiaľ ste v dôsledku dopravnej nehody stratili niekoho blízkeho, môžete získať odškodnenie, tzv. nemajetkovú ujmu. Pokiaľ sa vplyvom tragickej nehody zmenila tiež Vaša životná situácia, máte právo požadovať primeranú náhradu. Máte blízku osobu po nehode, v kóme alebo vo vegetatívnom stave? Toto ťažké zranenie bráni každodennému životu a potrebujete pomoc trvalej špecializovanej starostlivosti? Pomôžeme Vám!

Wypadek

Majetková škoda

Mali ste dopravnú nehodu vinou iného vodiča? Uplynuli od tejto udalosti menej než 2 roky? Skontrolujeme, či Vám bola škoda na majetku vyplatená správne a v plnej výške. Skontrolujeme prácu poisťovateľov!